BilgeAdam Fatih Şube Günlerim…


Merhaba arkadaşlar ;

Blog adresimde genel olarak günlük formatında verdiğim dersler ve faydalı gördüğüm ders notlarımı ve eğitim içerikli web adreslerini paylaşıyorum.Verdiğim dersler arasında da aslında düzenli olarak BilgeAdam bünyesinde bireysel eğitimler de oluyor ancak son gün fotoğraflarını eklemiyordum. Ama bu seferlik bir istisna yapacağım.

BilgeAdam’da Beşiktaş ve Kadıköy şubelerinde bireysel eğitimlere giriyorum. Zaten çoğunlukla da haftaiçi alıyorum. Diğer zamanlarımı proje ve daha keyifli ve verimli gördüğüm Kurumsal Eğitimler,seminerler ve özel derslere ayırıyorum. Ancak geçtiğimiz aylarda BilgeAdam Fatih şubesinde bir sınıfı eğitim ortasında aldım.İlk başlarda hem malumunuz Fatih ve çevresi nedeniyle hemde sınıftan zorlanacakmışım gibi geldi.

Aksine zamanla Fatih şubesinde aldığım ilk ve tek Web sınıfı ile çok iyi anlaştık.Benim seminer ve kurumsal eğitimlerim nedeniyle gelmeme üzüldüler,dersler sonrasında sınıfta kaldık çok iyi ve güzel bir eğitim dönemini geçirdik ve geçen hafta pasta kesip sertifikalar dağıtarak noktaladık.Şimdi başarı sertifikası için proje yapıyorlar.Hepsine bana bu olası zor dönemde misafirperlikleriyle verdikleri destekten teşekkür ediyorum.İyiki sizleri tanıdım.Fatih diyince artık aklıma önyargıdan çok sizler geliceksiniz.

Son gün aslında kendim için çektiğim bir fotoğrafı bloguma ekliyorum,bu fotoğrafta olamayan birkaç arkadaş daha var ama onları da unutmadım.

Gürhan,Kemal,Muharrem,Mikail,Ezgi,Emir,Cengiz,Atakan,Mehtap,Hande ve diğer arkadaşlar. Teşekkürler WG1103 🙂

Reklamlar

2 Yanıt to “BilgeAdam Fatih Şube Günlerim…”

  1. atakan Says:

    bizde,sizin gibi bir hocayı tanıdığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz…zevksiz ve sıkıntılı geçeceğini düşündüğümüz web bölümünü sayenizde çok zevkli bir hale getirdik…bitmesine üzüldük ama herseyin bir sonu var maalesef…bizi unutmayın hocam özellikle de beni:))saygılarımla…
    Atakan Tok…

  2. MEHTAP Says:

    Şüphesizki sizin dersimize geldiğiniz ilk gün kurs bizim için yeni başlamıştı desem yeridir.Engin bilgilerinizle,bizlere sıcak yaklaşımınızla Web tasarım kısmını zevkli,bir okadarda verimli bir şekilde noktaladık.Sizi tanıdığım için çok şanslıyım,sanşlıyız.Bizi unutmayın,WG1103’ÜN sizi unutması zaten mümkün değil hocam.SEVGİ VE SAYGILARIMLA.Mehtap Ulutaş

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: